Фармерки - код 319 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
41030
MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4378 - 2
  Фармерки - код 4378 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фармерки - код 4378 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4378 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамски еластични дънки в синьо 7/8 - код 4279
  Фармерки - код 4279 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5965
  Фустан - код 5965
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 856 - светло виолетова
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Секси втален гащеризон в бяло - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 2 - бело
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Маица - код 5398 - бело
  Маица - код 5398 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кратки панталони - код 1455 - бела
  Кратки панталони - код 1455 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 5024 - 6 - корали
  Фустан - код 5024 - 6 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Џемпер - код 0661
  Џемпер - код 0661
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71