Фармерки - код 340 - 2 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38101-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 804 - црна
  Комплет - код 804 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комбинезон - код 249 - виолетова
  Комбинезон - код 249 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 219 - окер
  Фустан - код 219 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 5191
  Блуза - код 5191
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 5. Маица - код 5579 - црна
  Маица - код 5579 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 6. Тренерки - код 018 - 1 - сиво
  Тренерки - код 018 - 1 - сиво
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Комплет - код 4176 - сиво
  Комплет - код 4176 - сиво
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Блуза - код 6202 - црвена
  Блуза - код 6202 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Комплет - код 3334 - црна
  Комплет - код 3334 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71