Фармерки - код 340 - светло сина

Нема на залиха
SKU
38076-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Туника - код 8681 - црна
  Туника - код 8681 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 149 - пудра
  Фустан - код 149 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1429 - светло сина
  Фустан - код 1429 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кошула - код 10508 - 3
  Кошула - код 10508 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Фармерки - код 1034-60 - сина
  Фармерки - код 1034-60 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Најниско MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 9. Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Фустан - код 6299 - црна
  Фустан - код 6299 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71