Фармерки - код 391 - црна

Нема на залиха
SKU
37405-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5377 - 3 - пудра
  Блуза - код 5377 - 3 - пудра
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Кардиган - код 1691 - виолетова
  Кардиган - код 1691 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 8754
  Фустан - код 8754
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 8365 - светло сина
  Блуза - код 8365 - светло сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Јакна - код 215 - 2 - црна
  Јакна - код 215 - 2 - црна
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 6. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 2.551,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 8. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71