Фармерки - код 467-5 - темно сина

Нема на залиха
SKU
37827-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна дамска туника в масленозелено - код 0411
  Туника - код 0411 - путер зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Ефектен къс топ потник рипс в бяло - код 5023
  Топ - код 5023 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 7124 - бела
  Фустан - код 7124 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2704
  Фустан - код 2704
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Топ - код 3415 - 1 - црна
  Топ - код 3415 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Дамско спортно долнище в цвят капучино - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамски спортен гащеризон - код 2291
  Комбинезон - код 2291 - 1 - шарена
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дамски къс гащеризон по тялото в светлосиньо - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71