Фармерки - код 5815 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
11280
MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 46755 - 1
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фармерки - код 4717 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4717 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фармерки - код 3242 - 1
  Фармерки - код 3242 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Дамски свободни дънки в тъмносиньо - код 8099
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 6947 - виолетова
  Фустан - код 6947 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска риза в черно - код 0638
  Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Свободна дамска тениска в цвят праскова - код 2389
  Маица - код 2389 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Топ - код 11963 - бела
  Топ - код 11963 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Къси дънкови панталонки в сиво - код 4544 - лице
  Кратки панталони - код 4544 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 8871 - црна
  Фустан - код 8871 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивен дамски топ потник с цип в черно - код 12890
  Код 12890 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 1253 - капучино
  Фустан - код 1253 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71