Фармерки - код 611 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37542-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1761
  Спортски комплет - код 1761
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4442 - црна
  Фустан - код 4442 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 9003
  Блуза - код 9003
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Дамска риза в бежово- код 10508
  Кошула - код 10508 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 9. Тренерки-долен дел - код 3155 - 4 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 4 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 11808 - црна
  Фустан - код 11808 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71