Фармерки - код 660 - темно сина

Нема на залиха
SKU
38211-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2967 - небесно сина
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Фустан - код 6954 - зелена
  Фустан - код 6954 - зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Елегантен дамски панталон разкроен в тъмносиньо - код 1991
  Панталони - код 1991 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 0277 - бело
  Блуза - код 0277 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамски дънки свободни с висока талия в светлосиньо - код 1441
  Фармерки - код 1441 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 11708 - црна
  Маица - код 11708 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Топ потник рипс с ефектни презрамки в цвят циклама - код 44911
  Топ - код 44911 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Топ - код 5345 - розова
  Топ - код 5345 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамски комплект блуза и пола в светлосиньо - код 1668
  Комплет - код 1668 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 11953 - бело
  Маица - код 11953 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71