Фармерки - код 777 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
41005
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски еластични дънки в синьо 7/8 - код 4279
  Фармерки - код 4279 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 4. Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3065
  Фустан - код 3065
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Блуза - код 6776
  Блуза - код 6776
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 3200 - црна
  Фустан - код 3200 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 6388 - црна
  Тренерки - код 6388 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 5155 - пудра
  Блуза - код 5155 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71