Фармерки - код 8080 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
11731
MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фармерки - код 4674 - 1 - сина
  Фармерки - код 4674 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Дамски дънки с кръпки в синьо - код 5271
  Фармерки - код 5271 - небесно сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 4. Дамски свободни дънки в синьо - код 4279
  Фармерки - код 4279 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
Слични производи
 1. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски комплект суичър и панталон с атрактивен десен - код 8884 - 3
  Комплет - код 8884 - 3 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Къс дамски топ в бяло - код 0963
  Топ - код 0963 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Комплет - код 0833 - бела
  Комплет - код 0833 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 11632 - розова
  Блуза - код 11632 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 4147 - бело
  Маица - код 4147 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 5554 - розова
  Фустан - код 5554 - розова
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Дамски гащеризон рипс в светлосиньо - код 6414
  Комбинезон - код 6414
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71