Фармерки - код 811 - црна

Нема на залиха
SKU
37811-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4301 - црна
  Фустан - код 4301 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Маица - код 5754 - зелена
  Маица - код 5754 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Свободна дамска туника в черно на звезди - код 8681
  Туника - код 8681 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 3568 - црвена
  Маица - код 3568 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 2906 - розова
  Фустан - код 2906 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Фустан - код 0810 - бело
  Фустан - код 0810 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Комплет - код 0308 - црна
  Комплет - код 0308 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71