Фармерки - код 812 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37951-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5156 - 3 - шарена
  Блуза - код 5156 - 3 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кардиган - код 783 - окер
  Кардиган - код 783 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 6566 - борда
  Блуза - код 6566 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 2881 - окер
  Комплет - код 2881 - окер
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Јакна - код 0607 - црна
  Јакна - код 0607 - црна
  Најниско MKD 2.928,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 7. Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 1544 - црна
  Фустан - код 1544 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 9. Маица - код 527 - темно виолетова
  Маица - код 527 - темно виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Комплет - код 5356 - црна
  Комплет - код 5356 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71