Фармерки - код 814 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37796-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска риза в светлосиньо широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски топ в бежово с къдрички - 3249
  Топ - код 3249 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тренерки-долен дел - код 11719 - капучино
  Тренерки-долен дел - код 11719 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска с ефектен гръб в бежово - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 149 - пудра
  Фустан - код 149 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 4221 - светло сина
  Тренерки - код 4221 - светло сина
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 8. Фустан - код 492 - кремова
  Фустан - код 492 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Комплет - код 3104 - сиво
  Комплет - код 3104 - сиво
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71