Фармерки - код 817 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37791-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 97% Ликра - 3%

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 100 - небесно сина
  Фустан - код 100 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8380 - црна
  Фустан - код 8380 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Тренерки - код 5652 - 2
  Тренерки - код 5652 - 2
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 9935 - 3 - шарена
  Фустан - код 9935 - 3 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 8. Блуза - код 3437 - 4 - борда
  Блуза - код 3437 - 4 - борда
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 0737 - црна
  Блуза - код 0737 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Блуза - код 1582 - 1 - црна
  Блуза - код 1582 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71