Фармерки - код 819 - темно сина

Нема на залиха
SKU
37782-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 3984 - црна
  Боди - код 3984 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Комплет - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 495
  Маица - код 495 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Тениска в бяло с принт - код 4435
  Маица - код 4435 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Боди - код 11595 - бело
  Боди - код 11595 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Блуза - код 3250 - пудра
  Блуза - код 3250 - пудра
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 7. Тренерки-долен дел - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Маица - код 8312 - ментол
  Маица - код 8312 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Тренерки - код 2625 - праска
  Тренерки - код 2625 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Тениска в бяло с моден принт - код 2261
  Маица - код 2261 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71