Фармерки - код 820 - темно сина

Нема на залиха
SKU
37781-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия в цвят праскова - код 2562
  Купачи - код 2562 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 2621
  Маица - код 2621
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Свободен къс дамски гащеризон в светлосиньо - код 6313
  Комбинезон - код 6313
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамско боди в бяло - код 12820
  Боди - код 12820 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 0308 - праска
  Блуза - код 0308 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски комплект в бежово - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Топ - код 11942 - црна
  Топ - код 11942 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дамски сет топ и дълга пола от две части в цвят циклама - код 2700
  Комплет - код 2700 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71