Фармерки - код 833 - 3 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37816-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект потник и къси панталонки в светлосиньо - код 3657 - лице
  Комплет - код 3657 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6292
  Фустан - код 6292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9103 - ментол
  Фустан - код 9103 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 11927 - црна
  Топ - код 11927 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 6737 - црна
  Фустан - код 6737 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Втален дамски комплект топ и клин висока талия в розово - код 2222
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в цвят бордо - код 6188
  Купачи - код 6188 - 4 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71