Фармерки - код 899 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37806-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 6148 - црна
  Кошула - код 6148 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 884 - розова
  Фустан - код 884 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 3890 - небесно сина
  Блуза - код 3890 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 482 - црвена
  Фустан - код 482 - црвена
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 5. Блуза - код 919 - пудра
  Блуза - код 919 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Топ - код 6606 - светло сина
  Топ - код 6606 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Кардиган - код 6850 - сиво
  Кардиган - код 6850 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кардиган - код 8821 - розова
  Кардиган - код 8821 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кардиган - код 4451
  Кардиган - код 4451
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 10. Комплет - код 5671 - бело
  Комплет - код 5671 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71