Фармерки - код 913 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
37991-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 0798 - црна
  Туника - код 0798 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Комбинезон - код 691 - црна
  Комбинезон - код 691 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 3464 - црна
  Блуза - код 3464 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 41788
  Блуза - код 41788
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Комбинезон - код 447 - портокалова
  Комбинезон - код 447 - портокалова
  Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
 10. Фустан - код 9545 - виолетова
  Фустан - код 9545 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71