Фармерки - код 987 - бела

Нема на залиха
SKU
41032
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0142 - црна
  Блуза - код 0142 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 11583 - ментол
  Спортски комплет - код 11583 - ментол
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Спортски комплет - код 11605 - бело
  Спортски комплет - код 11605 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 5. Фармерки - код 2523 - 1
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 7128 - црвена
  Фустан - код 7128 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Тениска в бяло с ефектен принт - код 3163
  Маица - код 3163 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71