-40%

Фустан - код 0258 - борда

Нема на залиха
SKU
351001
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2743 - црвена
  Фустан - код 2743 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6999 - црвена
  Фустан - код 6999 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0991 - црна
  Фустан - код 0991 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9265 - црвена
  Фустан - код 9265 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2687 - розова
  Фустан - код 2687 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Маица - код 2990 - црвена
  Маица - код 2990 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Свободна туника в черно - 7781
  Туника - код 7781 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 2419
  Фустан - код 2419
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Комбинезон - код 7121
  Комбинезон - код 7121
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска тениска в бяло с анимация - код 11818
  Маица - код 11818 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Изчистен дамски топ рипс в светлосиньо - код 1269
  Топ - код 1269
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2129 - црна
  Фустан - код 2129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71