-40%

Фустан - код 0258 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
352666
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6612 - 2
  Фустан - код 6612 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 11893
  Фустан - код 11893
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2743 - зелена
  Фустан - код 2743 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2535 - розова
  Блуза - код 2535 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дълга пола с флорален десен - код 1394 - 1
  Сукња - код 1394 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 341 - црна
  Фустан - код 341 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.392,00
 5. Маица - код 4249 - црна
  Маица - код 4249 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска туника в бежово - код 1448
  Туника - код 1448 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Топ - код 2910 - 1 - бело
  Топ - код 2910 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 6412 - сиво
  Фустан - код 6412 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комбинезон - код 8189 - бела
  Комбинезон - код 8189 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71