-37%

Фустан - код 0366 - борда

Нема на залиха
SKU
336286
-37%
Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3320 - црвена
  Фустан - код 3320 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8171 - црвена
  Фустан - код 8171 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Елегантен дамски топ с остро деколте в светлолилаво - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4046 - бела
  Блуза - код 4046 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Комплет - код 11766
  Комплет - код 11766
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска риза в цвят мента - код 5293
  Кошула - код 5293 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Спортски комплет - код 30933 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 30933 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Комплет - код 1815 - црна
  Комплет - код 1815 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 6555 - 3 - шарена
  Фустан - код 6555 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Блуза - код 0737
  Блуза - код 0737
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71