Ново -37%

Фустан - код 0366 - ментол

На залиха
SKU
336271
-37%
Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 565 - светло сина
  Комбинезон - код 565 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Јакна - код 794 - виолетова
  Јакна - код 794 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 6761 - црвена
  Фустан - код 6761 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 496 - 2
  Блуза - код 496 - 2
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Палто - код 826 - борда
  Палто - код 826 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 3355-4 - зелена
  Фустан - код 3355-4 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 8. Фустан - код 0489 - бело
  Фустан - код 0489 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 7315 - окер
  Фустан - код 7315 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71