Ново -37%

Фустан - код 0366 - окер

На залиха
SKU
336241
-37%
Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 661 - праска
  Топ - код 661 - праска
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 2. Јакна - код 794 - кафеава
  Јакна - код 794 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Кардиган - код 848 - црна
  Кардиган - код 848 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 8810 - бело
  Фустан - код 8810 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Маичка - код 762 - виолетова
  Маичка - код 762 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 6. Фустан - код 9865 - бела
  Фустан - код 9865 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Комплет - код 1681 - розова
  Комплет - код 1681 - розова
  Special Price ден 1.623,71 Регуларна цена ден 2.203,71
 8. Блуза - код 896 - црна
  Блуза - код 896 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 5513 - пудра
  Фустан - код 5513 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71