-37%

Фустан - код 0366 - пудра

Нема на залиха
SKU
336316
-37%
Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6344 - циклама
  Фустан - код 6344 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1389 - 1 - розова
  Фустан - код 1389 - 1 - розова
  MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2409 - пудра
  Фустан - код 2409 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1729 - пудра
  Фустан - код 1729 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2949 - розова
  Фустан - код 2949 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6144 - пудра
  Фустан - код 6144 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Тренерки-долен дел - код 3155 - 3 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 3 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 3106 - 3 - зелена
  Тренерки - код 3106 - 3 - зелена
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 5. Тренерки - код 6272 - сиво
  Тренерки - код 6272 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Блуза - код 0936 - црна
  Блуза - код 0936 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Комплет - код 7778 - путер зелена
  Комплет - код 7778 - путер зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Тениска с ефектен принт в червено - код 3204
  Маица - код 3204 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 2258 - црвена
  Фустан - код 2258 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71