Ново -37%

Фустан - код 0366 - тиркизна

На залиха
SKU
336301
-37%
Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 744 - црвена
  Фустан - код 744 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комбинезон - код 1214 - бело
  Комбинезон - код 1214 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Палто - код 643 - кафеава
  Палто - код 643 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Комплет - код 3499 - окер
  Комплет - код 3499 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 4026 - црна
  Блуза - код 4026 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 6. Фустан - код 222 - црвена
  Фустан - код 222 - црвена
  Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 1.537,00
 7. Кардиган - код 781 - бело
  Кардиган - код 781 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комплет - код 9080 - 2 - црна
  Комплет - код 9080 - 2 - црна
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 9. Комплет - код 5611 - путер зелена
  Комплет - код 5611 - путер зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Комплет - код 9960 - црна
  Комплет - код 9960 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71