-35%

Фустан - код 0367 - црна

Нема на залиха
SKU
338701
-35%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8125 - црна
  Фустан - код 8125 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6777 - циклама
  Фустан - код 6777 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Къса дамска тениска в черно - код 12677
  Маица - код 12677 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 8187
  Блуза - код 8187 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 11893 - розова
  Фустан - код 11893 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Спортно долнище в цвят капучино - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Маица - код 2982 - бело
  Маица - код 2982 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Топ - код 9948 - небесно сина
  Топ - код 9948 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Къси вталени панталонки в черно рипс - код 10155
  Кратки панталони - код 10155 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 8841 - небесно сина
  Фустан - код 8841 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71