-27%

Фустан - код 0522

На залиха
SKU
337486
-27%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 20 % Ликра 10 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5190 - кафеава
  Фустан - код 5190 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 0701 - кафеава
  Фустан - код 0701 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 956 - розова
  Фустан - код 956 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Јакна - код 887 - корали
  Јакна - код 887 - корали
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Кошула - код 9032 - борда
  Кошула - код 9032 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 7715
  Блуза - код 7715
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Блуза - код 280 - бело
  Блуза - код 280 - бело
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 7. Фустан - код 2951 - путер зелена
  Фустан - код 2951 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Јакна - код 7745 - сиво
  Јакна - код 7745 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Фустан - код 7712 - 2 - шарена
  Фустан - код 7712 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 311 - жолта
  Фустан - код 311 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71