-50%

Фустан - код 0722 - кафеава

Нема на залиха
SKU
350011
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1253 - капучино
  Фустан - код 1253 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 10088 - капучино
  Фустан - код 10088 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 5273 - капучино
  Фустан - код 5273 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2720
  Фустан - код 2720
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Комбинезон - код 1525 - розова
  Комбинезон - код 1525 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 7100 - црна
  Фустан - код 7100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 1729 - бело
  Фустан - код 1729 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамско боди в масленозелено - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 5860 - 1 - бело
  Тренерки - код 5860 - 1 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.594,71