-50%

Фустан - код 0722

Нема на залиха
SKU
349981
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890 - кремова
  Фустан - код 11890 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 7003
  Фустан - код 7003
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бежово - код 0888
  Фустан - код 0888 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 10099 - кремова
  Фустан - код 10099 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамски бански в цвят бордо - код 6188
  Купачи - код 6188 - 4 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 2126 - црна
  Маица - код 2126 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5273 - бела
  Фустан - код 5273 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комбинезон - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в бежово райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Топ - код 11777 - жолта
  Топ - код 11777 - жолта
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.652,71