-41%

Фустан - код 129 - црна

На залиха
SKU
340366
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 395 - црна
  Фустан - код 395 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2500 - црна
  Фустан - код 2500 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8400 - црна
  Фустан - код 8400 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 9601 - црна
  Фустан - код 9601 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1714 - црна
  Фустан - код 1714 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4111 - борда
  Блуза - код 4111 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Сако - код 1980 - борда
  Сако - код 1980 - борда
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Кардиган - код 9944 - окер
  Кардиган - код 9944 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код 390
  Код 390
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Палто - код 7709 - црвена
  Палто - код 7709 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 4417
  Блуза - код 4417
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 527 - небесно сина
  Маица - код 527 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 6566 - розова
  Блуза - код 6566 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71