-41%

Фустан - код 129 - ментол

На залиха
SKU
340321
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 416 - тиркизна
  Фустан - код 416 - тиркизна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 395 - путер зелена
  Фустан - код 395 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 371 - путер зелена
  Фустан - код 371 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 324 - темно зелена
  Фустан - код 324 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2500 - зелена
  Фустан - код 2500 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 9555 - 3 - шарена
  Комплет - код 9555 - 3 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Фустан - код 3000 - црвена
  Фустан - код 3000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6600 - темно сина
  Фустан - код 6600 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2268 - виолетова
  Фустан - код 2268 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 3062 - небесно сина
  Панталони - код 3062 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 3635 - 1 - шарена
  Фустан - код 3635 - 1 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Палто - код 9495
  Палто - код 9495
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Палто - код 4767 - црна
  Палто - код 4767 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 9. Блуза - код 4439 - бело
  Блуза - код 4439 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71