Ново -40%

Фустан - код 1317 - борда

На залиха
SKU
338611
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7770 - виолетова
  Фустан - код 7770 - виолетова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Јакна - код 794
  Јакна - код 794
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Дуксер - код 5959 - 1 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 1 - цветна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Хеланки - код 0980 - црна
  Хеланки - код 0980 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 0900 - темно сина
  Фустан - код 0900 - темно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Комплет - код 9960 - небесно сина
  Комплет - код 9960 - небесно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Фустан - код 0522 - црвена
  Фустан - код 0522 - црвена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 8. Блуза - код 7878 - портокалова
  Блуза - код 7878 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Блуза - код 5154 - црна
  Блуза - код 5154 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71