-40%

Фустан - код 1317 - црна

Нема на залиха
SKU
338596
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8484 - црна
  Фустан - код 8484 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5111 - црна
  Фустан - код 5111 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Фустан - код 395 - црна
  Фустан - код 395 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 390 - црна
  Фустан - код 390 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 371 - црна
  Фустан - код 371 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Јакна - код 931 - 1 - шарена
  Јакна - код 931 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 2538 - виолетова
  Блуза - код 2538 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 864
  Блуза - код 864
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 1131 - окер
  Фустан - код 1131 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 794 - розова
  Фустан - код 794 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дуксер - код 5959 - 2 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 2 - цветна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Дуксер - код 186 - сиво
  Дуксер - код 186 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 820 - капучино
  Фустан - код 820 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фармерки - код 3979 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3979 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71