Ново -40%

Фустан - код 1317 - ментол

На залиха
SKU
338566
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 8092 - виолетова
  Џемпер - код 8092 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 4471 - темно сина
  Фустан - код 4471 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 831 - окер
  Блуза - код 831 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 6681 - црвена
  Фустан - код 6681 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 789 - розова
  Фустан - код 789 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 1419 - црна
  Фустан - код 1419 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 0029 - црвена
  Фустан - код 0029 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Маица - код 0606 - светло сина
  Маица - код 0606 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 960 - темно сина
  Фустан - код 960 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 6568 - бела
  Блуза - код 6568 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71