Ново -40%

Фустан - код 1317 - окер

На залиха
SKU
338551
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0088 - виолетова
  Фустан - код 0088 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 228 - зелена
  Фустан - код 228 - зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Блуза - код 917 - небесно сина
  Блуза - код 917 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 7049 - светло сина
  Фустан - код 7049 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 0566 - бела
  Блуза - код 0566 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Фустан - код 3071 - окер
  Фустан - код 3071 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кратки панталони - код 184 - небесно сина
  Кратки панталони - код 184 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Комплет - код 4432 - розова
  Комплет - код 4432 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Фустан - код 958 - кафеава
  Фустан - код 958 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 496 - 2
  Блуза - код 496 - 2
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71