Ново -40%

Фустан - код 1317 - путер зелена

На залиха
SKU
338521
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 901 - виолетова
  Блуза - код 901 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 1059 - зелена
  Блуза - код 1059 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 833 - црвена
  Блуза - код 833 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 133 - жолта
  Фустан - код 133 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Топ - код 4567 - црвена
  Топ - код 4567 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Дуксер - код 5017 - борда
  Дуксер - код 5017 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 701 - светло сина
  Фустан - код 701 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Кардиган - код 1691 - виолетова
  Кардиган - код 1691 - виолетова
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 10. Кардиган - код 4085 - пудра
  Кардиган - код 4085 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71