Ново -40%

Фустан - код 1317

На залиха
SKU
338581
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7470 - небесно сина
  Фустан - код 7470 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кошула - код 903 - 1 - црна
  Кошула - код 903 - 1 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Јакна - код 4748 - путер зелена
  Јакна - код 4748 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 9855 - шарено
  Фустан - код 9855 - шарено
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Јакна - код 4748 - капучино
  Јакна - код 4748 - капучино
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 8366 - 3 - шарена
  Фустан - код 8366 - 3 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 3355 - 6 - путер зелена
  Фустан - код 3355 - 6 - путер зелена
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 8. Кардиган - код 781 - бело
  Кардиган - код 781 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 9291 - темно сина
  Блуза - код 9291 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Туника - код 3070 - светло сина
  Туника - код 3070 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71