-38%

Фустан - код 132 - зелена

Нема на залиха
SKU
340456
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 60 % Вискоза - 35 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5111 - зелена
  Фустан - код 5111 - зелена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 8989 - зелена
  Фустан - код 8989 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 416 - тиркизна
  Фустан - код 416 - тиркизна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 395 - путер зелена
  Фустан - код 395 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 371 - путер зелена
  Фустан - код 371 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9296 - сиво
  Блуза - код 9296 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9977 - борда
  Фустан - код 9977 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 416 - кафеава
  Блуза - код 416 - кафеава
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Дуксер - код 5959 - 2 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 2 - цветна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 744 - виолетова
  Фустан - код 744 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Хеланки - код 0799 - црна
  Хеланки - код 0799 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кошула - код 7703-2 - шарено
  Кошула - код 7703-2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 4571 - розова
  Фустан - код 4571 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71