-34%

Фустан - код 134 - 1 - шарено

На залиха
SKU
340696
-34%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 7712 - 2 - шарена
  Фустан - код 7712 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 9013 - 1 - шарено
  Фустан - код 9013 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 7714 - шарена
  Фустан - код 7714 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Палто - код 7676 - борда
  Палто - код 7676 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 9867 - портокалова
  Блуза - код 9867 - портокалова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 752 - зелена
  Комплет - код 752 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 817
  Комплет - код 817
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Купачи - код 728 - црвена
  Купачи - код 728 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Кошула - код 7703-2 - шарено
  Кошула - код 7703-2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 3022 - виолетова
  Фустан - код 3022 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 739 - розова
  Фустан - код 739 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71