-34%

Фустан - код 134 - 3 - шарено

Нема на залиха
SKU
340726
-34%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Јакна - код 9461 - бела
  Јакна - код 9461 - бела
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фармерки - код 3088 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3088 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 3. Кошула - код 4646 - црна
  Кошула - код 4646 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 8570 - црна
  Блуза - код 8570 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 093 - шарена
  Блуза - код 093 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1812 - темно зелена
  Блуза - код 1812 - темно зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Код 1847 - црна
  Код 1847 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Комплет - код 7778 - борда
  Комплет - код 7778 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 7272 - 4 - шарена
  Фустан - код 7272 - 4 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71