-34%

Фустан - код 134 - 4 - шарено

Нема на залиха
SKU
340741
-34%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Панталони - код 5052 - црна
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 1277 - 1 - шарена
  Фустан - код 1277 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 6457 - розова
  Фустан - код 6457 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4488 - виолетова
  Фустан - код 4488 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 8741 - розова
  Комплет - код 8741 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Фустан - код 185 - зелена
  Фустан - код 185 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 5191 - виолетова
  Блуза - код 5191 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 1317 - небесно сина
  Фустан - код 1317 - небесно сина
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71