-40%

Фустан - код 1718 - црвена

Нема на залиха
SKU
353986
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2743 - црвена
  Фустан - код 2743 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6999 - црвена
  Фустан - код 6999 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0991 - црна
  Фустан - код 0991 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9265 - црвена
  Фустан - код 9265 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2687 - розова
  Фустан - код 2687 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тениска в бяло с ефектен принт - код 933
  Маица - код 933 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фармерки - код 4394 - 1
  Фармерки - код 4394 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Бански комплект в лилаво лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 8 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кратки панталони - код 4510 - 1
  Кратки панталони - код 4510 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски бански в лилаво - код 9142
  Купачи - код 9142 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Къса дамска пола в светлосиньо - код 1014
  Сукња - код 1014
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Тренерки - код 11623 - кафеава
  Тренерки - код 11623 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 0286 - ментол
  Фустан - код 0286 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ потник с презрамки в черно - код 7774
  Топ - код 7774 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 6111
  Фустан - код 6111
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.130,71