-40%

Фустан - код 1718 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
354016
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6612 - 2
  Фустан - код 6612 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 11893
  Фустан - код 11893
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2743 - зелена
  Фустан - код 2743 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1409 - пудра
  Фустан - код 1409 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11901
  Маица - код 11901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Кошула - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 11808 - розова
  Фустан - код 11808 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 2328 - 1 - црна
  Топ - код 2328 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 7411 - пудра
  Фустан - код 7411 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивна тениска с принт в бежово - код 11901
  Маица - код 11901 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 11800 - капучино
  Блуза - код 11800 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71