-40%

Фустан - код 1718

Нема на залиха
SKU
354031
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11893 - кремова
  Фустан - код 11893 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6464 - капучино
  Фустан - код 6464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 9265 - црна
  Фустан - код 9265 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2345
  Фустан - код 2345
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2506 - црна
  Фустан - код 2506 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2666 - циклама
  Фустан - код 2666 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 7206 - циклама
  Фустан - код 7206 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 12811 - кремова
  Топ - код 12811 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Јакна - код 1224 - 3
  Јакна - код 1224 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71