-40%

Фустан - код 2077 - црвена

На залиха
SKU
339916
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0299 - кафеава
  Фустан - код 0299 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кошула - код 787 - 1 - црна
  Кошула - код 787 - 1 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Палто - код 643 - путер зелена
  Палто - код 643 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 5464 - црна
  Блуза - код 5464 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Кошула - код 2289 - капучино
  Кошула - код 2289 - капучино
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 0489 - бело
  Фустан - код 0489 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 336 - небесно сина
  Фустан - код 336 - небесно сина
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 8. Фустан - код 611 - жолта
  Фустан - код 611 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Сако - код 1980 - путер зелена
  Сако - код 1980 - путер зелена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Блуза - код 9906 - виолетова
  Блуза - код 9906 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71