-40%

Фустан - код 2077 - кафеава

Нема на залиха
SKU
339841
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Вискоза - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11808 - капучино
  Фустан - код 11808 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2578 - капучино
  Фустан - код 2578 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 44477 - розова
  Фустан - код 44477 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Тренерки-долен дел - код 6454 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 6454 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Елек - код 1308 - 2
  Елек - код 1308 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елек - код 2531 - 2 - бела
  Елек - код 2531 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 9989 - светло сина
  Блуза - код 9989 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2922
  Маица - код 2922 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло- код 5577
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71