-40%

Фустан - код 2077 - праска

Нема на залиха
SKU
339871
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Праска

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3000 - корали
  Фустан - код 3000 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6088 - корали
  Фустан - код 6088 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 0081 - портокалова
  Фустан - код 0081 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 547 - праска
  Фустан - код 547 - праска
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2255 - пудра
  Фустан - код 2255 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фармерки - код 1554 - сина
  Фармерки - код 1554 - сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Комплет - код 817
  Комплет - код 817
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0502 - црвена
  Фустан - код 0502 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Хеланки - код 6540 - 1 - црна
  Хеланки - код 6540 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фармерки - код 8254 - борда
  Фармерки - код 8254 - борда
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Блуза - код 4448 - бело
  Блуза - код 4448 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дуксер - код 9891 - окер
  Дуксер - код 9891 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Палто - код 5657 - сиво
  Палто - код 5657 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71