Ново -40%

Фустан - код 2077 - путер зелена

На залиха
SKU
339886
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 884 - бела
  Фустан - код 884 - бела
  Special Price ден 1.218,00 Регуларна цена ден 1.798,00
 3. Блуза - код 4417 - црна
  Блуза - код 4417 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Панталони - код 954 - кремова
  Панталони - код 954 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Боди - код 293 - црвена
  Боди - код 293 - црвена
  Special Price ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 6. Кардиган - код 2124 - розова
  Кардиган - код 2124 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Дуксер - код 125 - црна
  Дуксер - код 125 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 2218 - кафеава
  Фустан - код 2218 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 5090 - виолетова
  Фустан - код 5090 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71